| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o mica problema, imi doresc un posterior mai ridicat si mai mare, ce exercitii imi recomandati sa fac pentru asta, si inca ceva, am auzit ca sunt in comert chilotei care iti fac fundul mai mare, stie cineva cum se numesc, unde se gasesc si cat costa.Va rog mult ajutati-ma, multumesc. happy

2 răspunsuri:
| kindness a răspuns:

Hei daca afli de acei chilotei saucolanti ce sunt sa-mi spui si mie! imi lasi un mesaj ceva! mersi:X

| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Buna! Intr-adevar exista asa ceva.sunt mai mult niste colanti trei sferrturi.(eu am vazut in farmacii.nu mai stiu cum se numea, acea pus un poster cu acesti colanti)
Exercitii:
http://www.eva.ro/......-3427.html