| xXx_6498 a întrebat:

am si eu o problema, deci sa incepem cu inceputul, inainte cam cu un an in urma cand imi aranjam parul imi dadeam cu mult fixativ pe breton, dupa cam 1 an de dat aproape zilni nu am mai folosit fixativul si nu aveam nici o problema apoi cam peste 1 lunu dupa ce nu am mai folosit fixativul pe a inceput sa-mi cada in draci par din breton, si doar din breton, deci ma spal pe cap si apoi imi cad o groaza de fire mai ales din breton, apoi daca trece cam 1 zi de la spalare nu mai cade cade normal apoi cand ma spal acelasi lucru, intr-o zi mi-am dat cu fixativ si m-am spalat in seara urmatoare doar cu apa fara sampon(de obicei cand nu dau cu sampon nu cade) si mia cazut iarasi, cred cai din cauza fixativului ce as putea sa fac ca sa nu-mi mai cada?

1 răspuns:
| adinakaty a răspuns:

Incearca sa folosesti un sampon anti caderea parului si regenerator sau o lotiune de par regeneratoare, dar ca sampon iti recomand Pantene proV full and stick este cel cu eticheta neagra, pentru ca si eu am probleme cu caderea parului si este foarte bun.SUCCES