| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema tongue culoare mea "naturala" nu era foarte naturala e un blond saten si m-am vopsit pentru ca am vrut un castaniu, dar din pacate a iesit foarte inchis si nu imi place.Cum as putea sa scap cat mai repede de culoarea acea inchisa? Daca ma fac si eu cu otet sa va duce cat de cat vopseaua? eu stiu jumatate macar din intensitate? sau ce imi mai recomandati in afara de a astepta sa se duca culoarea de la sine sau decolorare? multumesc!

3 răspunsuri:
| Deer a răspuns:

De obicei merge cu apă oxigenată (se găsește în farmacii), dar ai grijă că ar putea să dăuneze părului... Aș recomanda niște suvițe cu apă oxigenată ca să se mai diminueze culoarea închisă happy Multă baftă! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca mai gasesti frunze de nuc, fierbi un kg de frunze in 3 litrii de apa pina scade la jumatate nivelul apei, lasi sa se raceasca si dupa fiecare spalare te clatesti cu apa in care au fiert frunzele

| anitsirc a răspuns:

Sa ma cauti pe mess ID clazar64@yahoo.com,sa iti dau nr sau adresa de mess a unei tipe ce aduce din rusia COLOR OFF, eu il tot recomand la toata lumea pentru ca m-am facut blonda din brunet si parul a ramas sanatos, e supermprodusul, el spala vopseaua de pe par si nu il afecteaza, l-am incercat eu si sunt fericita ca am ajuns sa fiu blonda si cu par sanatos, si tu pur si simplu ai sa speli vopseaua de pe par si ai sa ajungila a ta naturala din o singura aplicare,...happy