| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva luni m-am vopsit aveam culoarea naturala saten inchis iar eu m-am vopsit cu blond inchis incepusera sa imi fie dor de cularea mea naturala asa ca mi-am luat o vopsea de la garnier saten deschis m-am speriat ca o sa imi iasa prea negru asa ca am facut greseala sa nu o las 25-30 de minute cat scria acolo eu am lasat-o doar 15, dupa ce m-am spalat mi-a aratat super a iesit exact cum imi doream eu dar dupa a 2-a spalare culoare a inceput sa mi se duca si acum parca am suvite de par blond si nu imi place dupa cat timp pot sa ma vopsesc din nou? Si ce vopsea imi recomandati?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te poti vopsi o data la luna, daca ti a placut garnier, foloseste-o din nou

Răspuns utilizator avertizat
| SandraM a răspuns:

Lasa-l sa "respire" doua luni. Altfel o sa il deteriorezi, chiar daca nuanta esta mai inschisa.