| vacantzza a întrebat:

Am si eu o problema si vreau sa stiu daca se poate rezolva in vreun fel.Deci am 14 ani am facut dans sportiv 6 ani, dar m-am lasat de vreun an. Iar acum am ramas cu niste muschi foarte dezvoltati pe picioare.Adica sunt foarte putine dansatoare sportive cu muschii foarte evidenti pe picioare, majoritatea au piciorul frumos si subtire, dar eu am muschii foarte dezvoltati in special pe picioare si as vrea sa nu mai am practic.Adica cred ca daca as face sport cum ar veni ca sa slabesc s-ar accentua din nou si mai mult muschii si eu nu stiu cum sa scap de muschii de pe picioare.Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| Aliutza a răspuns:

Exista un shake special pentru fete, care se bea inainte sa mergi la sala. E roz, dar nu stiu cum se numeste. Intreaba la sala. Nu stiu daca te va ajuta, dar e tot ce pot sa-ti spun ca sa-ti fiu de folos. Succes!

| katy a răspuns:

Si eu am facut 8 ani dansuri sportive si acum sunt la facultatea de sport, iti sugerez sa nu renunti, o sa-ti fie greu sa-i pui la locwinking

| Oncescu_Sabina_1979 a răspuns:

Nu poti sa scapi.pentru ca si eu am muschi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Oncescu_Sabina_1979):

Scadeti amandoua cantitatea de proteine din alimentatie si o sa scapati

| vasile_2535 a răspuns:

Muschii de pe picioare sunt foarte greu de dat jos, tie ti-ar trebui un exercitiu pentru finisare sa nu se mai vada asa tare forma. sper ca ti-am fost de foloshappy