| chocolate2 a întrebat:

Am si eu problema.Eu am fost cativa ani la dans sportiv si aveam muschii foarte dezvoltati si de cand m-am lasat de cateva luni se vede ca nu-i mai am asa mari.Si ma refer la muschii de la picioare si maini.Si acum sunt ceva mai slabuta.Si acum vreau sa ma apuc din nou si nu stiu daca o sa mi se dezvolte din nou muschii asa mult.Eu sunt nedumerita deoarece la celelalte fete nici una nu are muschi asa ca mine, toate sunt subtirele...
FUNDA!

3 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Prin reluarea antrenamentelor, vei capata din nou suflul de dinainte si totodata vei reda elasticitatea musculaturii numai prin exercitii. Un muschi nelucrat de ceva timp iti poate da batai de cap, daca nu te ocupi de el. Poti incerca si ceva proteine pentru revitalizarea masei musculare.

| anaid a răspuns:

Muschii o sa ti se dezvolte din nou de fapt ei nu erau dezvoltati... e mult spus erau tonifiati ii lucrai in mod frecvent iar acum ca nu a mai faci au un aspect usor lasat.si eu am facut dans sportiv timp de vreo 5 ani. m`am lasat de 4 ani si acum asi dori sa revin. evident si eu am avut problema ta dar acum nu o mai am deoarece muschii mei sunt obisnuiti cu efort minim laughing

| Mihai7best a răspuns:

Eu zic ca esti mai speciala big grin si du-te cu incredere daca ai talent poate cine stie... in cativa ani o sa te vedem la tv