| Cmzva a întrebat:

Buna, am un body lotion și el a expirat în februarie dar nu l-am mai deschis pana acum, îl pot folosi?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Depinde cat de sensibila știi că îți e pielea. Eu probabil l-as folosi (daca as folosi așa ceva) dar asta nu înseamnă că și tu ar trebui sa faci la fel.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Obrazul subțire se ține cu cheltuială. Aruncă-l dacă e subțire!

| ReddY25 a răspuns:

Mai degrabă nu

| dragodana a răspuns:

Salut!
În principiu, nu.
Dar dacă nu a fost desfăcut tubul niciodată, foloseste-l.
Pe spate trebuie sa fie ca un borcan cu capacul ridicat.Acolo îți arată cât timp sa-l folosești după ce deschizi recipientul.

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Nu.