| malika a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot folosi mb pe care ii am in cont? Optiunea a expirat dar cu toate acestea imi spune ca am internet valabil pana pe 31/12. Tin sa precizez ca sunt pe Orange.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu mergi la Orange sa intrebi? Probabil ai internet valabil doar daca reancarci. Daca esti pe cartela.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca vrei sa verificam ce s-a intamplat, te asteptam cu un mesaj, prin sectiunea de mesaje private, in care sa ne spui numarul tau de telefon.

O zi buna,
Orange Helper