| KiSsRoSsE a întrebat:

A incercat cineva Garnier Intensive 7 days BODY lotion? Daca da care varianta? Si ce parere aveti despre ea?

Fundita kiss

Răspuns Câştigător
| CharlotteAnnélise a răspuns:

Http://3.bp.blogspot.com/......00/048.jpg

Eu am utilisat-o pe aceasta, eu iti spun este geniala, te face sa te simti " confortabila" iti da o textura a pielii geniala, daca ai pielea uscata ti se "moaie" este super fina.
Devine foarte fina si mai luminoasa.
Eu iti spun sa o utilizezi dupa ce faci baie, sa te intinzi pe o canapea sau chiar si in pat, sa dai drumu la playlistul tau favorit si sa bei un ceai inainte sa te intinzi. apoi sa inchizi ochii si sa te linistesti. O sa vezi dupa aceea rezultatul miraculos, daca te-am ajutat Funda te rog

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O bună hidratare oferă uleiul, fie de măsline, migdale dulci, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
A incercat verisoara mea, nu a fost multumita de rezultat, incearca mai bine uleiul de masline.
Te pup!