| CurcubeulColorat a întrebat:

Am un inel de argint cu pietre albe. Mi-a cazut o piatra de la el si nici macar nu o mai am. Ce as putea pune in acel gol? Se vede urat fara o piatra si nu am alta sa pun. Ceva idei?

9 răspunsuri:
| membrugirl2010 a răspuns:

Mergi la bijutier si ti-o inlocuieste el.

| MiiMii a răspuns:

Mergi la bijutier, iti va pune el o alta pietricica :*

| ioanaioana a răspuns:

Du-te la bijutier sau lipeste(dar cu atentie)cu superglu sau picaturawinking

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Cauti o piatra colorata in forma aia si in gaura pui super glue si pui pietricica
P.S:daca nai pietricele cere unei pretene :* pup

| CrinaS a răspuns:

Pai. ai putea sa colorezi acel gol cu lac. aceeasi culoare ca a pietricelelor, iar pe parcurs te-as sfatuii sa dai peste prietricele cu lac dinacele transparent. intaritor. No sa mai cadahappy

| MihaEla_8742 a răspuns:

Te poti duce la o bijuterie si iti pun ei o piatra in loc!

| LadyInBlack a răspuns:

Du inelul la un bijutier. Iti va pune alta si nu te va costa mult. Eu asa am facut cu medalionul meu.

| GumitzaDePepene a răspuns:

Daca ai oja alba,poti umple golul cu oja! eu am o buburuza frumoasa, primita de martisor, e brosa si are la ochi doua pietricele negre si una am pierdut-o...am folosit oja neagra si nici nu pare ca lipseste o piatra

| Antique a răspuns:

Depinde unde este pozitionat acel golbig grin spune-mi si iti spun si eubig grin