| IoanaElena a întrebat:

Am un inel din argint care imi place foarte mult...are 4 pietre albe si 2 roz(si nu imi prea place rozul), deci as putea oare sa schimb pietrele alea 2 cu alte 2 albe? Multumesc anticipat!:*

1 răspuns:
| MyDiana a răspuns:

-Poii logic trebuie sa tii le schibe daca sunt la fel, doar mergii la bijuterier si spune-i problema ta si o sa tio rezolve, si eu am avut nistte cerceii cu o pietricica rasie si nu mi-a placut asa mul am fost la bijuterier si mi la schimbat cu o pietricica alba...
-Funda?smug