| irinnnnnaaaaaa a întrebat:

Am un majorat si vreau sa ma imbrac intr-o rochie simpla, mulata de culoare portocalie. Problema este ca nu stiu ce sa-mi iau : sacou negru sau portocaliu? pantofi negri sau maro? ps : voi cum spune-ti sa ma imbrac? >Multumescbig grin<.

7 răspunsuri:
| irinnnnnaaaaaa explică:

Multumesc. O sa mi iau pantofii negri si sacoul negru. Va pup :*

| Christinna a răspuns:

Parerea mea este ca va merge mai bine sacoul cel negru si pantofii tot negri, pentru ca vor fii in contrast cu rochia. Distractie placuta:*

| Kasia a răspuns:

Buna.Nu poti sa iti iei un sacou portocaliu din moment de ai deja rochia portocalie. piesele nu s-ar avantaja una pe alta din unct de vedere cromatic si ai parea toata un"semafor".Iti recomand saoul negru, alb sau nude.Eu as alege un model boyfriend pentru ca sunt de parere ca nu trebuie sa fim mulate prin toate partile insa tu poti alege ce model vrei.Pantofii ar fi negrii sau nude, simpli si cu toc mare si platforma, dar acum depinde si de cum te simti tu comod.

Sugestiile mele:

http://www.asos.com/......oduct.aspx

| Andreea151996 a răspuns:

Buna, dupa parerea mea ar merge bine sacoul negru si pantofi negri.batting eyelashes

| puffy04 a răspuns:

Sacou negru si pantofi negri:*

| Zăpăliciiiiii a răspuns:

Ar merge super sacoul negru si pantofii de aceeasi culoare. Poti purta accesorii cum ar fi:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Distractie placuta si La multi ani! :x

| Maria_Anna_1991_TDkc a răspuns:

Eu cred ca ar merge sacoul negru... si pantofii negri happy Sper ca ti.am fost de ajutor happy Distractie placuta la majorat