| anonim_4396 a întrebat:

Am un site cu haine (nu vreau sa fac reclama) www.e-unic.eu As dori sa stiu parerea voastra. Va functiona sau nu?

Răspuns Câştigător
| glamvintage a răspuns:

Ba sa vrei sa-i faci reclama si sa faci asta prin absolut orice mijloc posibil Internetul iti ofera posibiltati cu nemiluita, profita de ele maxim. Magazinasul tau este frumos, m-am uitat peste el. stiu de unde-ti procuri marfa si te felicit! Iti va merge bine atata timp cat te faci cunoscuta, oferi marfa buna la preturi mici, faci promotii asa incat sa iti fidelizezi clientii! Pentru inceput, intra pe www.trendzone.ro(sunt maxim fan) si pe www.tizo.ro(idem), fa-ti cont si posteaza produse pentru vanzare si totodata posteaza-ti si numele site-ului. Bafta, voi fi cu ochii pe tine!

8 răspunsuri:
| kiki a răspuns:

E super.cum sa nu mearga? poate o sa cumpar odata de la tine. am vazut cateva faine.mult mult succes

| pinkystyleツ a răspuns:

Soper hainewinkingFunda te rog?

| Daviiiiiid a răspuns:

Hey! inceputurile sunt grele.nu te lasa :*. hainele sunt frumoase :*.o sa mearga f bine >big grin

| meLyssa_9110 a răspuns:

Buna.M-am uitat de curiozitate pe site-ul tau si am ramas placut surprinsa.Sunt hainute mai mult decat dragute si chiar foarte accesibile ca pret, nu vad de ce nu ar merge, si din contra poate daca ii faci mai multa reclama o sa mearga foarte bine.Ai putea da mai multe detalii in legatura cu contactul sau livrarea.(astept raspuns daca se poate) pana una alta succes in afaceri :p

| mihaella00elena a răspuns:

Eu cred ca da...e bine lucrat si preturile sunt destul de bune happy
Bafta!

| SimsClub a răspuns:

E f frumos happy succes

| Crymaxx a răspuns:

Http://e-unic.eu/content/1-plata-livrare acesta e linkul cu informatiile de livrare. Transportul variaza in functie de greutate si de termenul de livrare. Din pacate INCA stocurile nu sunt chiar in Romania. Facem tot posibilul ca pana in iunie sa ne facem stocuri proprii, iar astfel preturile vor scadea! Pentru intrebari avem suport online pe messenger. Este o casuta in dreapta paginii, dati click pe ea si se va deschide yahoo messenger. Puteti suna si la numarul afisat pe pagina sau puteti trimite email la info@e-unic.eu. Glamvintage, iti multumesc mult :) m-am gandit si eu sa pun produsele acolo.Voi incepe din seara aceasta. Site-ul este deschis de la 1 februarie se lucreaza incontinuu la imbunatatirea lui. Va multumesc tuturor pentru mesaje!