| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest site. nu ii fac reclama vreau sa stiu parerea voastra ca sa mi-o fac si eu pe a mea :D ca l-am ales sa il comentez pentru un referat si vreau sa stiu pareri pa.http://fox83.com/ cat mai multe sunt bine venite ii lipseste ceva din categoria lui ca are cam de toate

Răspuns Câştigător
| andreea_8249 a răspuns:

Sincera sa fiu... mie chiar imi place siteul asta. big grinbig grin

6 răspunsuri:
| zalisa a răspuns:

E foarte frumos, cu excepţia anonimilor care au de fapt conturi şi cand posteaza întrebări sau răspunsuri, deseori stupide şi fara logica, le pun anonim, ca sa nu vada ceilalti ca de fapt ei sunt ăia. :-l

| lololololol a răspuns:

Da, e un site destul de bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acceasi parere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

cel mai nou servar de cs connect amzcs.zapto.org

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

cel mai nou servar de cs connect amzcs.zapto.org

| flory_2293 a răspuns:

E foarte nice site-ul asta, imi place, serios, chiar imi place! rolling on the floor