| FuNdITaPeNtRuMiNe a întrebat:

Am un uscatoru de par si are la el difuzor,la ce il pot folosi ce face? Multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| Denisee1 a răspuns:

Sa stii ca tu gresestiwinking. Unele uscatoare de par au difuzor.Se foloseste pentru parul ondulat in special.Asa am auzit eu.Este bun deoarece dupa ce te usuci cu el nu iti mai sta parul in toate directile.Deci...FuNdITaPeNtRuMiNe,daca ai parul cret sau ondulat poti folosi uscatorul de par cu difuzor cu toata increderea.

13 răspunsuri:
| FuNdITaPeNtRuMiNe explică:

Nu va mai certati! Am aflat cum trebuie sa folosesc! Multumesc.

| Kaℓi a răspuns:

laughing rolling on the floor rolling on the floor

| WR104 a răspuns:

Pentru a asculta manele in timp ce te usuci la par. Funda?

| caractere a răspuns:

Ala nu e difuzor laughing Este o grila de protectie a ventilatorului, ce seamana cu un difuzor...

| FuNdITaPeNtRuMiNe explică (pentru caractere):

Da la ce se foloseste?

| caractere a răspuns (pentru FuNdITaPeNtRuMiNe):

La ce a spus si @gangstashit
Niocidecum la balariile spuse de ceilalti

| caractere a răspuns (pentru Denisee1):

Habar n-ai despre ce vorbesti!
"asa am auzit eu"... Pai daca nu stii sigur de ce te bagi sa spui tampenii?!

| Denisee1 a răspuns (pentru caractere):

Mie macar mi s a dus gandul la ce trebuia.la difuzor pentru coafat.nu la difuzor in sine.dar ce sa faci.altceva este ce ai vrut tu sa zici.grilajul din spatele motorasului.pe acolo se raceste. uita te pe netwinking

| KellyGreen a răspuns (pentru Denisee1):

Nu se foloseste pentu nici un par ondulat, se foloseste ca sa iti faci parul cret, se pune spuma pe acel difuzor si dupa te usuci cu el.

| Denisee1 a răspuns (pentru caractere):

Sa stii ca tu gresestiwinking. Unele uscatoare de par au difuzor.Se foloseste pentru parul ondulat in special.Asa am auzit eu.Este bun deoarece dupa ce te usuci cu el nu iti mai sta parul in toate directile.Deci...FuNdITaPeNtRuMiNe,daca ai parul cret sau ondulat poti folosi uscatorul de par cu difuzor cu toata increderea.

| lumy4u a răspuns:

Daca ai parul ondulat, aplica spuma in el, si usuca-l cu difuzorul de la varfuri in sus, adica tine difuzorul chiar sub varfuri

| caractere a răspuns (pentru lumy4u):

Fata, sunt si feohnuri cu boxe, stii?! Altele au si subwoofer! Normal, pentru par cret. Pardon, pentru creier cret!

| selena05 a răspuns:

Sal! daca ai feon cu difuzor acesta se foloseste pentru a da volum parului sau pentru a-l ondula de o forma naturala...asta depinde ce tip de par ai tu pentru ca mie nu imi iese niciodata in schimb prietenei mele ii iese perfect.adica daca parul tau este un pic ondulat si macar de lungime medie dupa ce te speli pe cap poti aplica putina spuma de par sau un produs pentru ondulat parul (spray, gel etc) iar apoi il usuci cu feonul cu difuzor rezultatul poate fi foarte frumos.

| gangstashit a răspuns:

Acolo este racirea uscatorului de par.grila aceea este facuta pentru a racii motorasul ventilatorului