| joghu22 a întrebat:

Am vârsta de 15 ani. Am coșuri pe fata, chiar și in buza. Ma enervează la culme, sunt inestetice și dureroase. După pubertate, mi se vor retrage? Am încercat tot felul de creme, geluri de curățare și niciun rezultat.

5 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Încearcă apa de lavanda

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Incearca Effaclar Duo de la farmacii. E cam 50 de RON un tub mic big grin

| Kajun a răspuns:

Cumpărați un gel de curățare și o cremă hidratantă.

| FreedomAli a răspuns:

Buna. M am confruntat cu problema asta in adolescenta, acum am 21 de ani si nu ma mai preocupa aproape deloc. un lucru important insa de care trebuie sa ti cont este acela ca problema vine si din interior, adica vreau sa spun ca si alimentatia joaca un rol, felul cum si daca te hidratezi corespunzator. Daca incerci sa tratezi problema aplican du ti creme dar te hranesti cu produse care sunt daunatoare pentru piele nu vei avea rezultate 100%.

| AugustPetra a răspuns:

Buna,
Am solutie pentru tine. Daca esti de acord sa discutam, da-mi un mesaj in privat si vom detalia.
Multumesc