| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut in leonardo o pereche de cizme pana sub genunchi, negre, simple. fara nici un detaliu, talpa subtire fara toc. voi ce credeti le pot purta si la tinute mai elegante...la o iesire in club ar merge? eu nu port tocuri deloc.

4 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Ce inaltime ai?
daca esti inaltutza...eu zic ca nu se vede rau
da daca esti micuta...e zic sa iti cumperi ceva cu talpa ortopedik tongue

| adaada25 a răspuns (pentru faaalyoana):

Da.sunt inaltuta(1, 70)...si slabuta...si eu eram de parere k atunci cand iesi de ex.in club trebuie sa porti tocuri ca sa fii eleganta.

| faaalyoana a răspuns (pentru adaada25):

Eu sunt mai inalta ca tine cu mai mult...si as purta tocuri.dar nu ma simt bine cu ele

| lillyrokie2 a răspuns:

Pai nu stiu daca ar merge si in club.
Dupa parerea mea ar trebui ceva cu un toc de minim 5 centimetri.
In rest eu zic DA ar merge.