| anonim_4396 a întrebat:

Am vrut sa imi deschid nuanta parului( de la saten mai deschis cu suvite la blond auriu) dar mi-a iesit prea deschis. Arata ca naiba. Dupa cat timp pot sa ma vopsesc iar? Vreau sa il fac putin mai inchis

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Bună.
Este indicat să te vopsești după cel puțin o lună de la ultima vopsire, și de preferat înainte de a te vopsi ( la aproape fiecare spălare) să folosești un tratament pentru păr vopsit sau o mască pentru păr pentru a îl face un pic mai rezistent pentru a rezista la următoarea vopsire.