| DouaPuncteD a întrebat:

fetelor!
Am si eu o nelamurire. Am parul saten inchis si as vrea sa ma vopsesc. Daca voi folosi un blond deschis auriu ( fara sa folosesc inainte decolorant) ce nuanta voi avea?

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Un saten ceva mai deschis, eventual cu o tenta portocalie. Incearca, daca nu-ti place ce iese pui alta vopsea inchisa pe deasupra si s-a rezolvat. Depinde de pigmentul pe care-l ai, de tipul de par, si de vopsea, depinde de multe lucruri nuanta care-o sa-ti iasa. Oricum, cand te faci ai grija sa nu o faci inainte de a trebui sa pleci la vreo petrecere sau la o intalnire importanta, ca daca-ti iese aiurea sa nu fii nevoita sa apari undeva asa laughing

| Liiiax99 a răspuns:

Un saten foarte deschis zic eu.

| Skittles916 a răspuns:

Cel mai mult probabil ca nu vei avea nuanta dorita pe parul tau. Daca vrei mai multe informatii, trage cu ochiul si pe aici: http://www.euforia.tv/......i-423.html
Succes!