| Lavy96 a întrebat:

Ar merge niste sandale de la bratex(fara toc, albe, din piele naturala sunt dragute tongue Nu am gasit poze pe net. )cu o rochita mov, stransa pe mine si creata? Am si bolerou negru la rochita dar cu bolerou nu cred ca merge. Fara el s-ar potrivi?tongue
Am si niste sandale negre, cu toc, dar de la tocuri ma dor picioarele foarte tare si ma simt foarte ffffff bine cu incaltaminte joasa, fara tok

2 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Pai, daca rochia este de seara ( adica eleganta ) nu poti sa-ti iei sandale joase pentru ca nu se potriveste.
La rochiile elgante iti trebuie pantogi cu toc.
Deci nu stiu cum este rochia asa ca daca nu este eleganta poti sa-ti iei sandalele albe insa trebuie sa-ti mai iei ceva alb. De exepmu o posetuta plic, alba.
Insa daca este rochia eleganta si de seara iti recomand sa-ti iei pantogi cu toc, negri si cu posetuta plic neagrawinking
Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

| Valenttina a răspuns:

Buna.Parerea mea este ca ar merge sandalele joase(albe) cu rochita ta mov.Intr-adevar sandalele negre ar merge mai bine pentru ca negru merge la orice.Boleroul negru nu mergea numai daca iti luai sandalele negre sad Poti face in felul urmator : Ori iti iei sandalele negre,rochita mov,si boleroul negru sau iti iei sandalele albe,rochita mov,si incerci sa asortezi un colier/lant de argint sau o bratara de argint, sau cercei, ceva sa aiba si alb.Succes:* sa imi spui ce imbracaminte ai aleshee hee funda?