| camelia17 a întrebat:

as avea nevoie de niste pareri de la persoane care au incercat lentilele de la bgunique.cum sunt? isi merita banii?
apropo eu am ochii caprui spre verde.credeti ca un albastru s-ar vedea pe ochii mei? vreau raspunsuri de la persoane care au experimentat.ps:eu am mai avut lentile albastre erau super dar am uitat de unde le-am luatsad

1 răspuns:
| Adryanna2000 a răspuns:

Poti incerca lentilele de la OPTIBLUE.Si eu am beneficiat de serviciiile lor si te pot asigura ca au standarde inalte.