| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
As avea o întrebare pentru fete.

Ati încercat deja tratamentul cu ulei de ricin in fiecare seara aplicat pe gene si sprâncene?

Cam după cât timp ati văzut rezultatele?

Țin neapărat sa imi crească sprancenele căci le-am pensat rau in ultima perioada si ma întreb in cat timp as putea ajunge la sprancenele mele naturale fara sa le mai pensez.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La ce rezultate te astepti?

Uleiul de ricin NU creste nimic, doar intareste radacina firului de par care exista deja.

| ZappyTv69 a răspuns:

Hey!

Nu prea merge, cel puțin pe o perioada scurtă.

Dar pentru sprâncene iti recomand sa iei ulei de migdale și ulei pur de arbore de ceai DoTerra. Amestecul 15 ml de ulei cu 5 picături și te dai când apuci. Cam de 4-5 ori pe zi.

În 2 săptămâni, crede-ma ca sunt rezultate incredibile în plus uleiul de arbore de ceai are efect calmant și il poți aplica pe piele când te dai cu crema.

Succes!