| Anca_8230 a întrebat:

Buna eu am o problema cu sprancenele adica as vrea sa ma pensez dar mai trebuie sa creasca niste par undeva deasupra credeti ca daca voi folosi ulei de ricin imi va creste parul in acea zona? si cam cat timp sa-l tin pe sprancene? multumesc funtita pentru cel mai clar raspuns

Răspuns Câştigător
| loredana_7444 a răspuns:

Daca te dai pur si simplu in zona in care vrei par. nu o sa-ti iasa. trebuie mai intai sa iei cu menseta "puful" din zona in care vrei sa iti creasca. dupa care te dai cu ulei de ricin. cel mai indicat e noaptea sa te dai. si sa ramai pana dimineata. iar rezultatele. in 1 saptamana. daca te tii de tratament. Succes!

1 răspuns:
| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Uleiul de ricin este foarte bun. poti sa te dai cu el inainte de culcare, si dimineata sa te speli cu apa calduta. in 1-2 zile ar trebui sa vezi rezultatele.succeswinking