| lexyy a întrebat:

Buna,as avea si eu o rugaminte, as dori si eu niste siteuri de unde eimi pot cumpara sepci din alea full cap, de rapper..sa nu depaseasca 50 d elei pretu, pentru ca nu vreau de firma sau stiu eu, ca nu am suferinte de genu."bro eu am numai de firma"+ ca nu as da pe o sapca mai mult de 50 de lei,mi s epare o rpostie, in fine, si as dori daca se poate ca sepcile respective ori sa fie reglabile ori numere mici pentru ca din nefericire mama natura m-a inzestrat cu un cap mi miclaughingnu va imaginati ca arat ca un mel dar nici eminescuhappydau >fundabig grin

6 răspunsuri:
| lexyy explică (pentru MalleusMaleficarum):

Sunt fatalaughingdeci da.voi fi atentalaughing:*multumesc:*

| lexyy explică (pentru MalleusMaleficarum):

A ..si inca ceva, stii cumva care este cea mai mica marime? pentru ca nu ma pricep la asa ceva:dthinking

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru lexyy):

Crede-mă că nici eu nu mă pricep...laughing

| lexyy explică (pentru MalleusMaleficarum):

Ar trebui sa aiba 3 numere, cap mic, cap mediu, cap marelaughing)niciodata nu ma inteles treaba asta cu N cm...