| Ioanafreeyourmind1995 a întrebat:

As dori foarte mult sa port rochii lungi si vaporoase la vara, din materiale fine, insa am numai 1.51 m inaltime. Credeti ca s-ar vedea foarte rau chiar si cu tocuri de 10 cm daca imi pun? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

O fata sau femeia maritata de statura MINIONA, care are picioarele cu aspect frumos si alura in deplasare aparte, incat sa atraga ca un magnet privirile, arata ''bestial'' atunci cand este imbracata in rochita, fusta, bluzita sau taior si pantofi cu tocuri ''cui''. Incearca, fiindca succesul este asigurat. Succes!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cat timp e ajustata pe masurile si inaltimea ta, nu.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu ai arăta rău, rochiile lungi chiar te pot face să pari mai înaltă. Dar nu văd de ce ai strica o ținută lejeră cu tocuri incomode. Poartă ce vrei, important e să te simți confortabil.

| Ufkhjdksh a răspuns:

Nu cred ca s-ar vedea extrem de rau, dar consider ca ar trebui sa porți haine care sa te avantajeze. Rochiile lungi nu cred ca te-ar avantaja la înălțimea ta, oricât de înalte ar fi tocurile. Nu exagera cu lungimea tocurilor ca după aceea sa nu se vada urat lungimea tocului comparativ cu lungimea piciorului tău.