| Twist a întrebat:

Heiii, TPU! As vrea sa va cer o parere...
Am 1, 73 si totusi imi plac tocurile(mai ales botinele). Ce credeti sa port sau sa nu port tocuri? Am vazut fete mult mai inalte care poarta si modele si mi se pare ca vin foarte frumos tocurile cu niste picioare lungi si subtirele dar vreau mai multe parere.Deci sunteti pro sau contra tocurilor la o inaltime ca a mea?!big grin

12 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Daca iti plac tocurile, da`i drumul! De ce sa nu porti?

Ba chiar cred ca s`ar vedea bine, chiar daca esti mai inalta. E cum spui tu, si modelele si fete mai inalte ca tine poarta! Si nu esti foarte inalta oricum, so, da`i drumu! :* Pro.

| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Eu sunt de parere ca fiecare poarta ce ii place si ce il face sa se simta bine. Daca tie iti plac tocurile foarte mult nu vad de ce nu ai purta. Intotdeauna tocurile dau un aspect mai elegant unei tinute si nu conteaza inaltimea persoane. Eu sunt pentru tocuri indiferent de inaltime! O zi buna!

| Roxxette a răspuns:

Pai nu stiu eu am 1.72 si m`i se pare ca sunt prea inalta sa mai port tocuri straight face dar nu conteaza poti sa porti niste botine daca vrei o sa pari mai inalta deci pentru tine sunt prowinking

| Paywa a răspuns:

Buna! Eu sunt pro tocuri, adica iti vor face picoarele sa arate mult mai bine. Verisoara mea are 1, 75 si poarta numai tocuri!

| adycara a răspuns:

Am 13 ani si 1.75. port tocuri si ma simt foarte bine sa vad lumea de sus! ai incredere in tine!

| vw9378 a răspuns:

O fata inalta atrage repede priviri, e un avantaj mare inaltimea crede-ma. Eu de ex. la 1.87 iti imaginezi ca ma uit dupa o tipa de inaltimea ta sau mai inalta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro. eu (sa nu te miri sau asa ceva) am avut la 11 ani 1, 66 (ttata e foarte inalt-2, 00m-)si imi pl sa port tocuri. mama zice ca arat bine.

| Alecsa4u a răspuns:

Poarte tocuri fara nici o jena.si mie imi plac foarte mult tocurile.sora mea are 1.80 si poarta tocuri de 13 cm. Fare jena! Poarte si de 20 daca vrei.cum te simti tu binebatting eyelashes.

| taniusha562 a răspuns:

La inaltimea care o ai vor arata foarte bine tocurile, deci vei fi mai inalta si cu niste picioruse foarte frumoase, corpul va arat mai sexy! Pro

| cabac a răspuns:

Pro, nu esti foarte inalta.

| cuxi a răspuns:

Suntem pro mai fata,,, daca Monica -Columbeanu are 1, 88 si poarta....nu vad de ce nu ai putea si tu sa porti...nici nu esti chiar asa inalta

| cuxi a răspuns:

Lol