| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna as dori sa fac o schimbare de look, sa scurtez parul tip bob si sa fac niste suvite dar sunt indecisa intr-e roscate, blonde sau ciclam
Care se potrivesc mai bine pe parul saten?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Toate se potrivesc foarte bine daca sunt alese nuantele corecte, in functie de subtonul pielii tale.Roscat exista mai rece sau mai cald/auriu, valabil si pentru altele.

| sammie a răspuns:

Daca ai parul saten atunci suvitele blonde sunt cireasa de pe tort.

| Bogdan0783 a răspuns:

Cele blonde se potrivesc cel mai bine

| Bronson1 a răspuns:

Suvitele blonde merg cel mai bine cu parul saten.

Cele roscate ar merge cu parul brunet.
Iar cele ciclam, ar merge cu parul blond.

Poti inclusiv sa te faci blonda, apoi sa iti tragi suvite ciclam peste.

| Annuk2000 a răspuns:

Probabil roșcat, dar o poți întreba și pe coafeză