| nely999 a întrebat:

Buna! as dori sa fac un curs de gene 1-2-3D si dupa sa lucrez in domeniu. cat de greu este, cursurile tin 2 zile, este de ajuns? merita ca job? multumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-mi fie cu iertarea, dar spui ca ai 40 de ani si te comporti ca un copil de 14 ani, care nu stie ce sa faca la ansiorii astia.

Ce sa merite mai femeie, ca asta ar trebui tu sa stii cel mai bine, esti om in toata firea, trecuta prin viata si inca astepti raspuns de la altii, ca sa-ti spuna tie ce sa faci la 40 de ani?
Evident ca merita orice job ai face, doar sa-ti gasesti loc de munca, ca aia este problema in ziua de azi.

| nely999 explică (pentru Violleta2022):

Si de unde ai dedus tu ca nu am de munca? ca nu inteleg..eu doresc sa schimb locul de munca actual din cauza unor pb de sanatate..doamne fereste.ce repede judecati si aruncati cu venin..incredibil!