| micutzatah95 a întrebat:

As dori să ma şuvitez un blond-cenusiu insa nu stiu daca ma prinde culoarea avand culoarea parului şaten inchis! Ceva indicatii?

Răspuns Câştigător
| xBebee a răspuns:

Heii.

Păi ca să prindă culoarea trebuie să te decolorezi, apoi caută şampon colorant cu culoarea dorită şi fixează totul cu vopsea.Aşa culoarea va ţine mai mult şi dacă doreşti te poţi da şi cu nuanţator.

Multă baftă :*.

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu o sa-ti iasa chiar blond cenusiu mai ales daca te faci acasa, dat te-ar prinde ceva de genu
http://s3.amazonaws.com/rapgenius/chunky-highlights.jpg

Mai bine te duci la salon pentru ca fetele o sa stie cum sa le faca astfel incat sa para cat mai natural si o sa foloseasca mai multe nuante de blond...

| Kasia a răspuns:

1.decolorant.
2.vopsea blond cenusiu
3.nuantator kallos silver reflex.

| vasiyo a răspuns:

Atata timp cat ai culoarea parului inchis nu o sa te prina un blond derschis incearca un blond caramiziu.

| Soelzis a răspuns:

Chiar eu sunt asa suvitata. Mie cel putin imi place si ador cum imi sta. Parerea mea e sa-ti faci, nu vei regreta!