| SkaterYoo a întrebat:

As dori sa stiu cum pot sa scot o pata de fond de ten de pe blugi. Stiti cumva cu ce merge?

4 răspunsuri:
| alinutzapissy a răspuns:

Si imi patez foarte des hainele de fond te ten si le spal cu ariel pastile si cu vanishbig grin

| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Nu, am încerct şi cu Vanish
mie nu mi-a mers jos, încă tot pata e acolo, poate depinde de material, însă nu as garanta că va mai merge jos pata de pe blugi!
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit odata ca se duce daca freci cu paine, dar cred ca era vorba de pudra...
Cumpara venish si pune direct pe pata, apoi spala. Merita, decat sa pierzi o pereche de blugi.

| IzabellaLove a răspuns:

Freaca cu miez de paine bine si dupa baga la spalat cu Vanish Succes!