| Xtine a întrebat:

As dori sa stiu daca exista in Buc o croitorie unde ar putea sa mi croiasca blugi cu turul lasat, dupa un model pe care il am, de dama. Multumesc

Răspuns Câştigător
| RobertFHC a răspuns:

Sunt multe, dar acum daca nu stiu nici macar in ce zona stai. incearca si tu prin blocuri, ca mai sunt acele mici "croitorii" care ti le fac mai ieftin.

2 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Se pot gasi si de cumparat.De ce te complici si vrei sa-i faci la croitorie?

| Xtine explică:

Pentru ca am 2 modele care nu se mai gasesc in magazin, imi plac foarte mult, si le vreau neaparatbig grin
Stau in zona Obor, dar pe la croitorii mai mici nu confectioneaza, doar retuseaza.