| MariusPapoi a întrebat:

Am primit de la cineva o pereche de blugi foarte tari, care sunt cu turul lasat si mulati pe gamba pana la genunchi!
Dar la cum arata nu sunt sigur ca sunt de barbati, desi au nasturii pe partea dreapta!
Intrebarea mea este daca e posibil sa fie blugi de dama cu nasturii pe partea dreapta, sau cum altfel as putea sa imi dau seama!

Dau funda!

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce conteaza? Oricum cu aia cu turul lasat arati ca un homalau ratat.

| lpavel a răspuns:

Sigur nu-s de dama, mai demult, cativa ani buni asa era moda la,, blugi". Oricum NU trebuie sa se stranga prea tare pe picior ca atunci indiferent de nasturi se transforma in pantaloni de dama...

Răspuns utilizator avertizat
| darkangel90 a răspuns:

Nu te lua dupa nasturi, incearca si vezi cum stau pe tine.
Poate sa fie blugi unisex, atata timp cat te simti bine in ei si te vezi in oglinda si iti sta bine.
Eu iti zic ca sunt de femei.

| lpavel a răspuns (pentru darkangel90):

Cred ca ai gresit putin, nu crezi? big grin

| darkangel90 a răspuns:

Am gresit cand am zis " iti zic ca sunt de femei"

Vroiam sa spun de barbati.