| xAndreeax01 a întrebat:

As vrea o schimbare, dar sper sa nu fac una gresita.Am sprancenele negre, ochi caprui si parul lung castaniu deschis...si as vrea sa ma vopsesc.dar nu stiu ce culoare m-ar avantaja.Nu prea am multe optiuni din cauza culorii sprancenelor si nu as vrea sa mi le vopsesc. Daca vreti sa va da-ti o parere urmata si de o poza cam ce culoare m-ar avanraja ar fi super.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| BlackAndWhite1 a răspuns:

Depinde de fata ta cu ce ti-ar sta bine ca nu la toate le sta bine cu o anumita culoare la par dar cred ca un saten inchis sau un brunet ar merge.