| anonim_4396 a întrebat:

Hei fetelor. as vrea sa ma vopsesc. eu am parul castaniu unchis(aproape brunet) si as vrea sa imi vopsesc varfurile si sunt nedumerita in privinta culorii. Am vazut fete care si l-au facut blond. dar totusi nu as vrea o schimbare atat de radicala. cateva sugestii? multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Biiencutza_6492 a răspuns:

Exista un tip de sampon, care iti deschide culoarea parului facandu-l blond, rezultatul nu este imediat dar cu timpul sa vede. Nu stiu exact cum sa cheama in Romania, dar poti intreba la magazine s.au la farmaci happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blond nu mi se pare frumos pentru ca e diferenta prea mare de culoare.Ai putea incerca o culoare mai vesela, gen roz, verde o prietena de-a mea si le-a facut roz varfurile (are parul ca al tau)si arata foarte bine si dragut.Ai putea incerca si o culoare mai deschisa putin decat culoarea ta naturala(darr foarte putin mai deschisa), dar asa cred ca ar arata bine si suvite! Mult noroc si iti urez sa gasesti o culoare perfecta pentru tine, care sa iti placa fff mult!

| JulianaMark a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma gandeam si la un roscat aramiu sau roscat inchis. Ce zici?big grin

| Nuamchefazi a răspuns:

Vezi si tu daca ti-ar sta bine cu varfurile blonde, si eu am vazut la multe fete, dar daca nu iti sta bine nu are rost, mai iti strici si parul

| FabiolaB a răspuns:

Eu zic suvite roscate happy