| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa aflu opinia voastra in legatura cu portul meu maine la scoala.(stiu ca pare oarecum ridicol, dar chiar ma intereseaza parerile voastre)Care dintre cele doua complee vi se pare mai elegant(mai atragator daca vreti):1)pulover negru, un baticut finut in jurul gatului, jeansi bleumarin si cizme negre; 2)camasa alba cu mici valonase, pe deasupra un pulover de culoare roz inchis(care e mai lung)jeansi bleumarin si cizme negre.Astept opiniile voastrehappy

14 răspunsuri:
| kindness a răspuns:

Dut in chiloti, asa e perfectwinking

| Emena a răspuns:

Prima varianta imi place.bine.inafara de cizme. poti lua niste botine sau tenesi

| mihaibrasov a răspuns:

Naked e cel mai bine.

| Tourniquet a răspuns:

Aleg 1. Exact asa vroiam si eu sa ma imbrac la scoala, numai ca pe langa puloveras imi luam o bluza cu maneca 3/4 putin mulata cu un tigru mare in partea stanga alba. Iar baticutul acela se numeste esarfa. happy

| iulia_6002 a răspuns:

Sincer...nu-mi place nici unabig grin scuze

| Alexandra_3484 a răspuns:

Prima tinuta imi place love struck

| Lαααα a răspuns:

2.Merita si o pata de culoare nu?
Sami zici maine cu ce te-ai imbracatbatting eyelashes)

| 11theo11 a răspuns:

Nu, nu e esarfa, e un baticut mic in forma de patrat happyaah si daca nu aveti niciun raspuns, nu va mai deranjati sa spuneti ca nu va placewinkingeu adopt eleganteteahappy

| 11theo11 a răspuns:

Da, crinu, ai dreptate, dar cam asta e garderoba mea si chiar am vrut sa aflu ce preferati(asa, macar odatalaughing _...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai acum sincer! Nu imi place nimic din ce ai zis tu.
Eu imbrac ca tinuta de scoala o "uniforma" care este alcatuita din camasa pentru fete cu cravata, fustita in carouri, si sosete lungi, la care adaugi niste pantofi de ce culoarte iti place... Sper sa iti placa!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie`mi place mai mult 1.

Bafta`!:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai abigail, m-ar interesa daca esti destepta si inteligenta.la ore.si pe langa asta daca esti si eleganta, inseamna ca esti perfecta. dar fiindca mergi la scoala si nu la o parada a modei, fii linistita, ca nu-ti ia nimeni praful de pe toba.

| Birdy a răspuns:

1 e mai la moda si e mai cool

| catal123 a răspuns:

1... e mia ok