| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa aflu si eu ceva. am niste cosuri si am inteles ca, crema Cutaden este foarte buna. As vrea sa stiu cam in cate zile mi se duc cosurile... dau fundita, mersi mult. :*

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Usuca pielea si poate fi de ajutor din cand in cand, dar daca il folosesti regulat vei avea o piele uscata, rigida si aspra in timp ce cosurile vor continua sa apara dedesubt. Aplici doar putin deasupra afectiunii pentru a-i grabi uscarea, dar nu abuza, si tine cont ca nu pentru asta a fost facut.

| DiDi a răspuns:

Intr-o saptamana ar trebui sa se vada deja imbunatatirile.

| JustArmy a răspuns:

Nu stiu nimic de cutaden. dar produsele de la Bioten pe baza de miere si armica sun foarte bune. eu folosesc gelul de fata si laptele demakhiant cu miere si armika, si crema de fata pe baza niere nuka si castan. eu am fata kurata de cand le folosesc. crema are si efect matifiant si baza pentru makhiaj. si mai este bun zineryt. l-am folosit 2 luni si nu mai aveam nimic pe fata.