| mădă_8415 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu ceva... am niste cosuri pe fata si am inteles ca, crema Cutaden este foarte buna. ma dau cu ea de vreo 3 zile. cam in cat timp imi dispar cosurile? :-s dau fundita! multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| roxpau a răspuns:

Cutatenul este foarte bun pentru cosuri in cateva zile ai sa vezi rezultatele un singur sfat date cu o crema hidratanta dupa pentru ca usuca tenul foarte tare

4 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Trei zile si nu a disparut?
Cu apa oxigenata dispare in maxim doua minute, sau nu de tot zona inflamata rosie in 1 ora depinde cat de mare e cosul!

| claudiea79 a răspuns:

Eu foloseam un pic de vata cu apa oxigenta direct pe cos si putin praf de saprosan deasupra. trec cosurile intr- o luna sau 2. te speli inainte cu apa si sapun la fata.

| e-avon.ro a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana... in principiu ar trebui sa aiba efecte vizibile in cateva zile. In caz contrar iti recomand sa consulti un medic dermatolog pentru un tratament personalizat.

| mădă_8415 explică:

Multumesc mult:* mai astept raspunsuri! promit fundita:*