| Caterina111 a întrebat:

As vrea sa devin reprezentanta unei firme de haine pentru a le promova hainele. Stie cineva vreo firma serioasa?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Firmele serioase isi promoveaza imaginea prin persoane serioase, care au dovedit deja in fata marelui public si sunt cunoscute de foarte multi.

| Atotstiutorul a răspuns:

Firme serioase sunt o groaza! dar de obicei firmele serioase isi promoveaza produsele prin sportivi, persoane publice! nu stiu ce te recomanda pe tine sa promovezi produse pentru firmele astea!

| Juviia a răspuns:

Intai,fa-te persoana publica, dupa mai vorbesti!