| McDonalds a întrebat:

Cine stie ce firma a facut hainele de politie locala la bucuresti sector 4 la piedone? Vreau site-uri cu firme care fac haine politie locala. DaU FUnDaAA!

3 răspunsuri:
| onlyforme a răspuns:

Salut nu ai cum sa iti faci haine de politistwinking se considera un delict federal doarece te poti da drept politist sau alte chesti se scot la vanzare doar haine de copii cam de 4-5 ani. atata deci firmele respective doar pentru MAI fac haine atata...

| itsnotmyname a răspuns:

Trimite-le lor o petitie, ce e asa de greu? Daca nu iti raspund, inseamna ca e informatie secreta.

| McDonalds explică:

Vreau lista cu firme M.A.I