| Hrituc_Bianca_2002 a întrebat:

As vrea sa devin reprezentat lao firma de genul Avon, Orifleme sau Lady's imi puteti zice si mie macar o firma de genul?

6 răspunsuri:
| redrosegirl a răspuns:

Buna! Pe langa cele trei firme mai exista : Margo, Diva Life, Infinity, Christian Lay, Faberlic, Yves Rocher, Christinne Cosmetics si Ebiju.

| dragodana a răspuns:

Salut! Am fost la Oriflame si au comision(adica iti raman tie) de la 23-40%.Acum sunt ajutor.E mai comod asa.Te inscrii in echipa cuiva si trebuie sa faci comenzi, de preferat, cat mai mari.Produsele sunt bune.Am fete care au fost cliente Avon, dar au venit la mine pentru ca produsele sunt net calitative.
La Avon, din cate stiu, au comision 15-40%.Sunt produse multe, ieftine si proaste.Parere personala.Am incercat destule produse cat sa-mi formez aceasta parere.
Iti recomand, indiferent de firma la care te inscrii, sa fi mai intai ajutor.Adica sa strangi comenzi pentru cineva si acel cineva sa-ti dea comision.Astfel testezi apele si vezi cam ce ai face.
Ce nu mi-a placut niciodata la Oriflame a fost ca am fost impinsa de la spate sa mai inscriu persoane ca sa creasca procentul sefilor mei.Si la Avon e ''foame'' mare de oameni.
Fiindca sunt prea multi inscrisi tot timpul te vei lovi de concurenta.
Lady's merg slabut. Yves Rocher-trebuie sa dai banii la primirea coletului la Posta, produse mai scumpe si putine.Infinity-multe produse, si scumpe si ieftine, acopera un spectru larg, dar vad mai mult pe cineva la 40 de ani la ei.

| Kandia15 a răspuns:

Eu sunt reprezentanta la Yves Rocher si sunt foarte multumita. Produsele sunt super bune.

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Buna! daca doresti te pot inscrie eu la Oriflamae....https://youtu.be/I-7XP7ZAYOI
acesta este link-ul pentru inregistrari, jos sub video este un link il accesezi si te inscrii

| AlexandraColar a răspuns:

Hei
Mama e lider AVON si eu sunt reprezentant in echipa ei, daca vrei sa vii, scrie-mi in raspuns!

| Hrituc_Bianca_2002 explică:

Va multumesc túturor dar nu vreau LA avon sau orifleme. AlexandraColar cati ani ai?