| Kimy_8371 a întrebat:

Cine este reprezentat la avon? Cum vi se pare? Unde se merita sa devii reprezentat la Oriflame sau la >avon? Castigatii si banii la avon, sau doar mici cadouase? Spuneti-mi va rog mai multe informatii.deoarece ma gandeam ca as vrea si eu sa devin si sa stiu macar ce ma asteaapta:-)

8 răspunsuri:
| cuteandfunny a răspuns:

Eu sunt reprezentant de vreo 3 ani si sa stii ca se merita adica primesti bani, produse gratuite, cadouri mie mi se pare foarte bine si cu cat e comanda mai mare poti ajunge si la discount de 40 % (de exemplu din 10 mil comanda 40% e discount sunt 4 milione si plus un cadou ceva )

| nevermind_9666 a răspuns:

Buna!
Eu sunt reprezentant la AVON la inceput ma gandem ca o sa primesc niste caouri si atat dar odata ce am devenit reprezentant am descoperit ca AVON inseamna mai mult de atat.
Daca esti o persoana comunicativa, careia ii plac produsele cosmetice si care vrea sa aiba castiguri bune si foarte bune iti recomand sa devii reprezentant Avon

Beneficii:
-livrare acasa
-cursuri online despre frumusete si bussnies
-discount de pana la 40% ( exista unele competitii in care ai discunt de 50%)
-cadouri constand in produse cosmetice si noncosmetice
-suport in activitatea ta

RESPONSABILITATI
-sa livrezi comenzile clientilor la timp
-platirea facturii
-comenzi minime de 110 lei

Ce zici? te'am convins? Daca da contacteza'ma. Id thisisit00734@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat
| DaduX a răspuns:

Avoncosmetics_ro@yahoo.com cea mai buna alegere

| alice_6048 a răspuns:

Buna, eu sunt reprezentant la Avon si pot sa-ti spun ca au produse foarte bune si castigurile sunt destul de frumusele, adica pe langa produse castigi si bani destul de multumitor. Daca te intereseaza mai multe da add alice.star50@yahoo.com

| delia_8822 a răspuns:

Eu sunt coordonator avon si de curand reprezentant oriflame.Ce sa spun, acum imi dau seama cat de multi bani castigau cei de la avon de pe urma mea iar eu primeam sume mici de bani.La oriflame se procedeaza asemanator ca la avon insa te recompenseaza cu mai multi banuti.
Daca doresti sa te inscri la una din ele ma poti contacta de id-ul th.delia. Insa chiar daca nu vei apela la mine te sfatuiesc sa alegi oriflame.

Răspuns utilizator avertizat
| danutza23 a răspuns:

Acum fiecare o sa-ti spuna ca e mai bine unde e reprezentant persoana respectiva, uite despre oriflame poti citi aici :http://danutza-coordonatororiflame.blogspot.com/

http://reprezentant-inscrierioriflame.blogspot.com/