| pantaranca a întrebat:

Asi dori si eu niste sfaturi de la voi. Imi puteti spune si mie ce fel de firme de cosmetice mai exista asa ca AVON, ORIFLAME, LADY'S.etc... as vrea ca sa ma inscriu si eu ca fiind reprezentant la o asemenea firma... adica sunt la Lady's si asi mai dori inca o noua experienta tot ceva in genul asta si sper sa ma ajutati voi. Ma puteti contacta la diul: pantar_anca

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți încerca la Federico Mahora, http://www.fmgroupcosmetics.ro/; ori Hemel sau Forever.
Pa, pa.

| Bursache a răspuns:

Am incercat sa fac ceva banuti cu Avon si Oriflame. Ce pot sa spun este ca intr-adevar produsele sunt ieftine dar au o calitate care lasa de dorit. Si iti dau doua exemple : antiperspirantele de pe piata contin saruri de aluminiu si zirconiu; corpul nostru trebuie sa elimine toxinele din organism normal si firesc prin zona axilara. Daca tu dai cu un antiperspirant ce contine saruri de aluminiu si zirconiu ca sa ramai curata si uscata 72 de ore, datorita acestor saruri care sunt ca o bariera toxine creste riscul aparitiei de cancer mamar; si cred ca vrei sa ramai cu ambii sani, nu! Al doilea exemplu legat de cosmetice, farduri, rujuri, creion contur de buze si altele contin plumb. Daca vrei sa nu arati ca Brigitte Bardot la o anumita varsta incerca sa folosesti produse naturale 100%. Daca vrei sa afli mai multe despre aceste produse si nu numai intra pe http://forever-aloe-vera.eu/produs/198 http://www.forever-aloe-vera.eu/......ehnica.pdf http://forever-aloe-vera.eu/produs/category/sonya/cosmetice-naturale Trimite-mi mesaj daca vrei sa discutam mai multe si sa te pot ajuta.

| szaboeva a răspuns:

Ebiju, n-are numai 3000 reprezentanti si este loc de crestere. daca imi dai adresa ta iti trimit un catalog gratis.Id evaszabo83@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite:eu sunt reprezentant avon, si daca doresti te pot ajuta sa te inscrii.anul acesta avon sarbatoreaza 125 ani si sunt o multime de oferte atat pentru clienti cat si ca reprezentant, iar la fiecare comanda pusa ai discountul tau, adica poti castiga bani usor si nu esti presata de timp sau la orar. uite idu meu daca te intereseaza:cryss_15yoo@yahoo.com

| purplestar14 a răspuns:

Life Care sau Forever.winking

Răspuns utilizator avertizat
| ana75 a răspuns:

Iti recomand INFINITY. O gama variata de produse.Merita sa incerci.Detalii pe email annamarya04@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat
| danutza23 a răspuns:

Aici fiecare isi face publicitate la ce ii iese lui ceva ...hihihihi

| biohem a răspuns:

Iti recomand Biohem, companie noua de cosmetice bio 100% NATURALE, 100% vegetale, 100% concentrate (nu contin apa), fara parabeni, petrolati, alergeni, parfumuri sau peg-uri, etc., companie ce functioneaza in sistem MLM.
Succesul unei afaceri MLM consta in planul de marketing al firmei, calitatea deosebita a produselor si echipa din care faci parte, toti cei trei factori fiind indepliniti.
Pentru mai multe detalii despre afacerea MLM Biohem, sistemul de lucru, vizualizarea produselor, promotii si inscriere acceseaza http://biohemcosmetics.com
Pentru intrebari si nelamuriri, utilizeaza formularul de contact: http://biohemcosmetics.com/contact/

| zergos a răspuns:

Daca doresti eu te pot iscrie la avon ca trendsetter (esti cu 2 campanii inaintea celorlalti, exemplu: reprezentantii din campania nationala au inceput campania 3 in data de 10. 02. 2011, iar trendsetterii au inceput campania 5).