| Anaasstasssssiaa a întrebat:

As vrea sa îmi colorez puțin parul, dar nu as vrea sa folosesc vopseaua de par, m-am gândit la ceva spray sau șampon, dar am încercat cu șampon blond, căci asa as vrea, dar nu a ieșit nimic rolling on the floor ce sa încerc?

7 răspunsuri:
| mihaigeorge58 a răspuns:

Bună. Eu am părul închis la culoare și m-am făcut cu un spray (nu o să zic marca dar sunt foarte mult pe piață) și s-a văzut instant foarte tare. Partea bună e că nici nu ține foarte mult și după câteva spălări se duce. Succes!

| Blueberry8 a răspuns:

Ala e sampon mov pentru blond deschis sa iasa gri.Nu o sa iti iasa blond decat daca esti delocorata.Sunt spray`uri ce se ia la prima spalare happy

| Anaasstasssssiaa explică (pentru Blueberry8):

Îmi poți spune o marca mai buna?

| Blueberry8 a răspuns (pentru Anaasstasssssiaa):

L`oreal.Dar nu stiu daca o sa iti iasa blond.

| NVSCS555 a răspuns:

Incearaca nuantator. Eu m-am vopsit mov cu nuantator si chiar am avut un rezultat bun.

| Anaasstasssssiaa explică (pentru NVSCS555):

Îmi poți spune o marca sau ceva?

| NVSCS555 a răspuns (pentru Anaasstasssssiaa):

Eu am folosit loncolor.