| digitalchocolate a întrebat:

Buna happy as vrea sa imi comand niste ghete de pe site-ul miniprix.ro, insa nu stiu ce calitate au papucii si as vrea niste pareri de la persoane care au cumparat de acolo.

Răspuns Câştigător
| georgiana967 a răspuns:

Produsele sunt bune iar de obicei incaltamintea este de calitate poate doar produsele cu un pret "suspect de mic"ar putea fi mai proaste dar fiind un magazin de tip outlet exista si calitate.

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Poti comanda cu incredere, au produse foarte bune, frumoase si foarte ieftine, si incaltamintea e de calitate.

| Mangustă a răspuns:

Nu am comandat niciodata online de la ei, insa mi-am cautat de incalcat in magazinele lor. Preturile intr-adevar, sunt foarte convenabile insa calitatea lasa de dorit, iar marimile nu prea corespund. Rar gasesti ceva din piele care sa te tina mai mult de 3-4 luni, caci majoritatea sunt musamele ieftine si de proasta calitate.
Sau se poate sa fii avut doar eu ghinion...

| XBrunetteX a răspuns:

Eu cumpar de obicei de pe miniprix.ro si sunt multumita de calitatea produselor.