| Dulc3amarui a întrebat:

Buna TPU.
As vrea sa comand niste accesorii foarte dragute de pe site-ul miniprix.ro,dar nu stiu daca acest site este de incredere.Imi puteti spune cei care si-au comandat de pe miniprix? V-au cerut mai multi bani? Calitate proasta? E gen SH(second-hand)?

1 răspuns:
| NewLife18 a răspuns:

Buna,eu am comandat in vara de pe acest site,este foarte bun,am cumparat pentru prietenul meu un hanorac,calitatea este f buna,pretul mic, poti sa comanzi, nu o sa ai griji!