| CelebrationsAnonim a întrebat:

As vrea sa imi dau comanda de placa de par Remington S3500. Ce parere aveti? Pe net nu prea am vazut opinii si va intreb pe voi!happy

4 răspunsuri:
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

In general placile de la Remington sunt cele mai bune.

| BlackFuneral a răspuns:

Buna! De ce vrei sa iti dai comanda online? Cand poti sa te duci la orice supermarket sau la un magazin de electronice sa o iei?
Am o prietena care are placa Remington s3500. Ei ii tine indreptatul cam vreo 2-3 zile cam asa.Deci e destul de buna, dar depinde si de parul tau.

| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Am auzit ca e buna, in general cele de la Remington sunt cele mai bune!
Daca le ai cu engleza, citeste review-urile de pe acest site, sunt foarte folositoare :) :http://www.amazon.co.uk/product-reviews/B005BNMWQQ
Se spune ca tine parul drept pana la urmatoarea spalare, ceea ce e minunat!
Numai bine!

| serky97 a răspuns:

Eu Teas Sfatui Sa-Ti Ei...Deoarece Am Avut J Eu J Est Foarte Buna...