| picior a întrebat:

as vrea sa`mi iau o placa de par remington s3500 si nu prea am vazut opinii despre aceasta placa si nu as putea sa`mi fac o parere despre ea. a folosit`o cineva? ce placi de la remington as putea sa`mi iau dar sa nu treaca de 100 de lei? remington s3500 am vazut ca are 4 niveluri de protectie dar nu sunt sigura. eu am parul foarte ondulat si mi se fac niste sarmalute in cap si m`am saturat, dar as dori, ca sa nu`mi ard parul, si vreo crema sau un produs care sa`mi protejeze parul. ce mi-ati recomanda? ce placi folositi?

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

E o placa destul de buna si ma mira ca are un pret asa mic insa nu cred ca o sa reziste prea mult. Eu iti recomand sa dai ceva mai mult pe o placa de par, adica undeva intre 150-200 lei, deoarece placile astea au o perioada de viata mai indelungata si o protectie mai buna. Insa Remington s3500 am auzit ca indreapta bine parul cam pentru. 3 luni, dupa incepe sa se degradeze si sa arda parul, insa cred ca e cea mai buna placa cu pret in jur de 100 lei. Eu iti recomand placa asta, o am si eu, e adevarat e mai scumpa insa o am de 1 an si parul se indreapta la fel de bine ca in prima zi i face niste bucle superbe: http://www.emag.ro/......ri--pS6500 ( poti sa o comanzi chiar din link si nu platesti transportul)
Aici ai si Remington s3500:http://www.google.ro/......http?/url

| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Ce coincidenta, ieri am fost si mi-am cumparat o placa de par Remington S1001 si o costat 80 de lei. Erau si mai scumpe la 99 de lei dar era aproape acelasi model, doar cateva mici diferente. Eu inca nu am folosit-o, urmeaza, dar pare buna, cu protectie. Cred ca cea la care te referi tu era aceea la 99 de lei care era sa o cumpar si eu. Oricum, mai multe informatii nu-ti pot da acum.
Sper ca te-am ajutat, baftawinking.
P.S.: si eu am parul aproape la fel.

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi aici http://ofashion.cabanova.com/indreapta-parul-usor.html
O sa fi multumita

Sper sa te ajute

| deyu184 a răspuns:

Salut! eu am de vreo 3 luni placa si merge foarte bine... intinde si face niste bucle super, merita cumparat.:*