| NaOH a întrebat:

Heiii TPU.Ce parere aveti despre placa de indreptat parul Remington S3500? :*

Răspuns Câştigător
| SweetieBeibby a răspuns:

Buna`! Vreau sa iti spun ca Remington este o firma foarte buna! Eu mi-am cumparat de curand o placa de indreptat parul de la Remington S3500 si e foarte buna.In mai putin de 30 de secunde se incalzeste.Eu sunt foarte multumita de rezultate, pe deasupra ca este subtire si iti poti chiar ondula parul mai bine cu ea. Daca vrei sa iti cumperi una, te sfatuiesc sa ti`o cumperi pentru ca e foarte buna.Eu mi-am comandat`o de pe Altex si a fots la reducere iar transportul a fost gratuit, cred ca in magazine o gasesti mai scumpa.Baftaa!:*Fundaa`!?:*love struck

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Sincer nu am incercat-o, eu am Remington S9950, iar daca vrei o placa cu adevarat buna pe aceasta ti-o recomand.
Insa daca esti interesata de S3500 vezi aici o parere http://www.remington-style.ro/......00-95.html
Multa bafta!

| Loora a răspuns:

In general Remington este o placa buna. Dar te-as sfatui sa mergi pe Rowenta. Asa ceva am si eu si sunt foarte multumita. Costa ceva mai mult dar e si calitatehappy