| vanessavane a întrebat:

As vrea sa imi dau gaura in buric si imi da o fata. Stiu ca ar fi mai bine la salon dar... oricum as vrea sa pun cateva intrebari. 1. Ce cercel la folosesc prima oara am auzit ca e bun TITAN dar unde se gaseste? 2. Cat trebuie a stau sa se vindece pentru ca eu trebuie sa ma duc la mare? 3.Inainte trebuie sa folosesc ceva pentru anesteziere? Am auzit ca se face injectie cu xilina pentru a nu se infecta dar eu nu imi fac injectie... Si am auzit ca daca nu esti obisnuit cu durerea poti sa faci infarct este adevarat? Va rog sa imi raspundeti! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| FlorenceVi a răspuns:

Mergi la salon, e maxim 50 lei pierce-ul, iar acolo ti se ofera toate informatiile de care ai nevoie.

| GOtiCKAsasin a răspuns:

Asculta cere sfatul unui doctor pentru a nu exista nici o problema si pentru a reduce riscurile! Sper ca te-am ajutat FUNDA! plshappy

| vanessavane explică:

Numai imi spune-ti sa imi dau la salon si sa cer sfaturi unui doctor va rog frumus, ajutati-ma cu raspunsuri la intrebarile de mai sus ..va rogg!