| b3b3l0v3 a întrebat:

As vrea sa imi spuna si mie cineva daca stie unde pot gasi in craiova cercel pentru buric din titan si cam cat costa! help pls

Am pierce'ul de 2 zile si saptamana viitoare am primit indicatii ca trebuie schimbat cercelul(acum am cercelul cu care mi-au dat gaura-cercel medicinal de ureche thinking) si am auzit ca in primul an trebuie sa porti cercel din titan... e adevarat? mersi

Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

Dap big grin Iti trebuie unul din titan, dar si aur sau argint (daca nu ai alergie).
Pierce gasesti la majoritatea magazinelor de bijuterii happy Preturile la cele din titan pornesc de la vreo 20-25 ron pentru cele simple happy